درباره ما

تیم آموزشی روز آفتابی با مدیریت سرکار خانم لیلا صفاریان از اوایل تابستان 1390کار خود را با جمع آوری اطلاعات آموزشی آرایشگاه های تهران آغاز کرد و پس از چهار ماه، در اوایل پاییز همان سال شروع به تصحیح و گردآوری مطالب نمود و با بررسی و بازبینی نحوه ارائه هر چه بهتر این داده ها در وب برای دسترسی آسان و جستجوی آن، طراحی سایت نیز آغاز گردید، که با عنایت و همکاری

مشاغل مربوطه امید است آرایش یار بزرگترین و معتمدترین بانک اطلاعاتی برای آگاهی از جدیدترین اطلاعات مراکز آرایشی کلان شهر تهران باشد.

 
 

این پایگاه به زودی یک منبع جامع و پرطرفدار برای افرادی خواهد بود که به دنبال راهی آسان برای بدست آوردن اطلاعات آموزشی و خدماتی در ارتباط با آرایش و پیرایش هستند و اطلاع رسانی آن در ابتدا عمدتا ً با آرایشگاه ها آغاز و در ادامه با یاری خداوند، در محدوده وسیع تری برای اطلاع رسانی هر چه بیشتر در خصوص موارد مربوطه همچون مراکز اپیلاسیون، خدمات ناخن، اکستنشن و از این قبیل خواهد بود. هدف اصلی ما ایجاد یک پایگاه داده دقیق و به روز از اطلاعات تماس و در آینده ای نزدیک موارد مفید دیگر به صورت کاملا ً رایگان از سوی این مشاغل برای کاربران است.

پایگاه روز آفتابی مطمئنا بی اشتباه نخواهد بود! نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما موجب رفع هر چه بیشتر اشتباهات کوچک و بزرگ و تکامل ما خواهد بود. از این رو خواهشمند است چنانچه این پایگاه را مفید می دانید حتما ما را از هر آنچه گفتنی است مطلع فرمائید. حتی الامکان سعی شده تا اطلاعات سايت از منابع معتبر جمع آوري و در سايت گذاشته شود. با این حال رعایت موارد امنیتی از جمله اطمینان از تجربه و تخصص افراد مدعی، و ممانعت از ورود به مکان هایی که احتمال می رود مجوز کار آرایشی ندارند بعهده کاربران است.

 
 
 
 
 
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbeac9 #140f10441 #020613191828

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به آموزشگاه روز آفتابی می باشد.

طراحی سایت : ایران مدرن